Výsledky

Závody a výsledky za rok 2023

European Junior Championship Kantrida - Rijeka 2023

Termín závodů 19.8 - 25.8. 2023

 Věkové kategorie  junioři  A, B

1m, 3m, věž, synchro 3m + věž

 

Prague Cup 2023 - Praha Eden

Termín závodů 17.6. 2023

Všechny věkové kategorie A, B, C, D, E, F, G a Masters

1m, 3m

 

MZ Bolzano Diving Meeting

Termín závodů 31. - 5.6. 2023

Junioři A,B,C, kategorie Ženy, Muži

1m,3m,věž, synchro 3m + věž

 

Mezinárodní závody Budapešť

Termín závodů 26.5. - 28.5. 2023

Junioři A,B, kategorie Ženy, Muži

1m,3m,věž, synchro 3m + věž

 

Bonbonový pohár 2023 

Termín závodů 20. - 21.5. 2023

Všechny věkové kategorie A, B, C, D, E, F, G a Masters

 

Int. Yout Spring Meet in Graz 2023

Termín závodů 13. - 14.5. 2023

Junioři C,D,E 

1m,3m

 

Bergen Open 2023

Termín závodů 4. - 7.5. 2023

Junioři A,B,C, kategorie Ženy, Muži

1m,3m,věž, synchro 3m + věž

 

23. Eindhoven Diving Cup, Nizozemsko

Termín závodů 1. - 5.2. 2023

Junioři A,B

1m,3m,věž, synchro 3m + věž

 

Mezinárodní závody Vídeň Open, Rakousko

Termín závodů 1. - 5.3. 2023

Junioři A,B

1m,3m,věž, synchro 3m + věž

 

Mistrovství ČR - Podolí

Termín závodů 15 - 16.4. 2023

 Všechny věkové kategorie A, B, C, D, E, F, G a Masters

1m, 3m, věž

 

International Youth Diving Meet

Termín závodů 27.4. - 30.4. 2023

Junioři A,B

1m, 3m, věž

 

Memoriál Ády Maitnera

Termín závodů 21 - 22.10. 2023

Všechny věkové kategorie A, B, C, D, E, F, G a Masters

1m, 3m

 

MČR OPEN + 4 Nations - Brno

Termín závodů 11 - 12.11. 2023

Všechny věkové kategorie A, B, C, D, E, G 

1m, 3m

1st Olympic Hopes International Youth Diving Competition

Termín závodů 25 - 26.11. 2023

Junioři  C, D

1m, 3m, věž

 

Vánoční závod - Memorial M. Čermákové 

Termín závodů 16.12. 2023

Všechny věkové kategorie A, B, C, D, E, G 

1m + 3m

Závody a výsledky za rok 2022

Mezinárodní závody Madrid Open, Španělsko

Termín závodů 2. - 6.2. 2022

Junioři A,B

1m,3m,věž

Bonbónový pohár v Praze v Podolí

 Termín závodů 28. - 29.5. 2022

M, Ž, A, B, C, D, E, masters 

1m,3m

Pražský pohár 2022 v Praze v Edenu

 Termín závodů 18.6.2022

M, Ž, A, B, C, D, E, masters 

1m,3m

Mezinárodní závody v Grazu

 Termín závodů 24. - 26.6. 2022

Junioři  A, B

1m,3m

Mezinárodní závody 9 th International Ulla-Klinger-Cup

Termín závodů 1.- 6.11.2022

Junioři A, B

1m, 3m

Zimní Mistrovství ČR 2022 - Podolí

Termín závodů 12 - 13.11.2022

M, Ž, A, B, C, D, E ,F, G masters 

1m, 3m

Mezinárodní závody  v Budapešti - Four Countries Youth Competition

Termín závodů 26 - 27.11.2022

Kategorie C, D 

1m, 3m

 

Mistrovství světa juniorů v Montréalu

Termín závodů 25.11. - 2.12.2022

Junioři A, B

1m, 3,m, věž, synchro 3m + věž

Závody a výsledky za rok 2019

Vánoční kontrolní závod v Praze Edenu  - SK Slávia Praha 14.12.2019

Začátek: 14.12.2019 v 08:00
Konec: 14.12.2019 v 16:00
Plavecký stadion SK SLAVIA PRAHA v Edenu, Vladivostocká 1460/10, Praha 10
junioři A, B, C, D, E, přípravka G a F, muži, ženy, masters
prkno 1m a 3m
 

4 countries competition HR, Rijeka Bazeni Kantrida 22.11.2019

Začátek: 22.11.2019
Konec: 24.11.2019
 

Mistrovství ČR Brno Lužánky -  Univerzita Brno 9.11.2019

Začátek: 9.11.2019 v 08:00
Konec: 10.11.2019 v 16:00
Brno - Univerzita Brno
junioři A, B, C, D, E, přípravka G, muži, ženy, masters
1m, 3m a věž

7th International ULLA-KLINGER-CUP 2019 - GER Aachen 7.11.2019

Začátek: 7.11.2019
Konec: 10.11.2019
 

Memoriál Ády Maitnera v Praze Edenu - SK Slávia Praha 19.10.2019

Začátek: 19.10.2019 v 08:00
Konec: 20.10.2019 v 16:00
Plavecký stadion Sk Slavia Praha
Vladivostocká 1460/10, Praha 10
junioři A, B, C, D, E, přípravka G a F, muži, ženy, masters
prkno 1m a 3m
 

MEJ Kazaň 24.6.2019

Začátek: 24.6.2019
Konec: 30.6.2019
 

Číst dál...