Provozní informace

Vytvořeno: čtvrtek 3. prosinec 2020 18:16

Provozní informace k 3.12.2020

Současná situace týkající se otevření bazénů je stále velmi složitá a proto i možnosti obnovení tréninků jsou velmi omezené.

Bazén Slavia Praha - Eden bude pro tréninky všech plaveckých sportů otevřen nejdříve od 4.1.2021.

Je to výjimečná doba a situace. Velmi nás to mrzí, ale vzhledem k níže uvedeným skutečnostem a omezením nejsme schopni zajistit tréninky dětí zařazených v přípravce a žákovských kategoriích. Již zaplacené příspěvky, za období po které nebylo a nebude možné trénovat, budou samozřejmě převedeny do dalšího období.

Podrobné informace o aktuální situaci

Jak všichni víte, na základě rozhodnutí vlády dochází od 3.12.2020 k rozvolňování hygienicko-epidemiologických opatření s tím, že Česká republika je stále v nouzovém stavu. Sportování je možné, ovšem za velmi přísných podmínek. Počet sportovců na sportovišti je omezen a cvičit se může pouze v rouškách.
Otevírání bazénů a interní podmínky vstupu také záleží na jednotlivých subjektech, na jejichž rozhodnutí nemáme bohužel žádný vliv.
 
Situace bazénů v Praze od 3.12.2020, kde mohou tréninky skoků do vody probíhat je následující:
1) Bazén Slavia Praha - Eden bude pro tréninky všech plaveckých sportů otevřen nejdříve od 4.1.2021.
Vedení bazénu nám udělilo výjimku a umožní nám tréninky na suchu v naší tělocvičně, ale pouze pro juniorskou reprezentaci a juniorský výběr. A i tyto tréninky mohou probíhat v omezeném počtu osob stanoveném nařízením vlády a za předpokladu dodržování stanovených bezpečnostních a hygienických opatření - 1 osoba na 15m2, vstup a cvičení je možné pouze s rouškami. To znamená osob včetně trenérů = 6-7 dětí a 1-2 trenéři na tréninkovou jednotku.
 
O změnách situace vás budeme informovat.
 
Doufám, že nám zachováte přízeň a po obnovení standardních podmínek budete ve skocích pokračovat.
 
Opravdu neradi bychom vás ztratili.
 
Děti nám moc chybí.
 
Děkuji za pochopení a trpělivost
 
Hanka Novotná a tým trenérů
USK a Slavia Praha
Zobrazeno: 339