Podmínky pro vstup do bazénu ke dni 1.10.2021

Vytvořeno: pátek 1. říjen 2021 18:35

Dovolujeme si vás upozornit, že i přes další rozvolnění covidových opatření musíme nadále dodržovat platné podmínky pro vstup do plaveckých areálů, viz níže.

 

Proto musíme nadále vyžadovat testy - mohou být antigenní, nebo certifikát o očkování nebo prodělání nemoci v posledních 180 dnech, v týdenním cyklu.

 

Děkujeme, že tyto podmínky respektujete a umožňujete nám a svým dětem trénovat.

Je to z následujících důvodů:

 

1. Tréninky probíhají na bazénech, ve veřejném prostoru, kam chodí nejen členové našeho oddílu, ale i další sportovci a hlavně veřejnost. Bazény mají svá pravidla. Oproti veřejnosti máme tu výhodu, že sportovci nemusí prokazovat bezinfekčnost při každém vstupu, ale pouze 1x za 7 dní.

 

2. Děti ve skupinách se střídají a nejsou stálé. Celkový počet přesahuje 20, i když není na tréninku vždy všech 20 osob.

 

Aktuální pravidla pro sport:

Amatérští i profesionální sportovci v počtu do 20 osob nebudou potřebovat test znovu v případě, že se jedná o stálou skupinu
Pokud jde o nepravidelné aktivity, proměnný kolektiv, kde se ad hoc scházejí různé skupiny, tam test vyžadován bude. Výsledek antigenního testu pro takové případy bude platný sedm dní.

3. Jsme zodpovědní za vedení seznamů přítomných a kontrolu testů.

 

Děkuji za pochopení a pomoc

 


Hanka Novotná

 

Zobrazeno: 34