Mistrovství světa juniorů v Montréalu

Vytvořeno: úterý 20. prosinec 2022 10:59

Ve dnech 25.11. - 2.12. 2022 se konala nejvyšší soutěž juniorů tohoto roku  - Mistrovství světa juniorů v kanadském Montréalu. Disciplíny na MSJ jsou  ve věkové kategorii A a B z 1m, 3m, věže a synchro z 3m a z věže.

 

Na MSJ v Montréalu nás úspěšně reprezentovaly skokanky z našeho klubu SK Slavia Praha Eliška Mikynová v  kategorii juniorky A z 1m a 3m, Ivana Medková v kategorii juniorky A z 1m a 3m a SY z 3m A/B, Tereza Jelínková za juniorky B z 1m,3m a SY A/B z 3m. Dále pak z USK klubu Josef Šorejs za juniory A z 1m a ze 3m. Nejlepší výkon podala Tereza Jelínková, jak  z 1m tak ze 3m, kde jí od finálového umístění dělilo pouhých 16 bodů. V soutěži 3m synchro podala Tereza Jelínková s Ivanou Medkovou, velmi dobrý výkon, bohužel se jim nezdařil jeden skok, který pokud by ho provedly standartně, by jim zajistil pozici v prvních 10 závodníků. S výpravou jela jako reprezentační trenér Iveta Jirková, dlouhodobá trenérka našeho klubu SK Slavia Praha a rozhodčí Heidemarie Bártová z klubu USK a Hana Novotná, předseda sekce skoků do vody ČSPS.

Jsme rádi, že jsme mohli mít na tak prestižním závodě naše skokany. Děkujeme všem zúčastněným a přejeme mnoho štěstí do dalších závodů. V příloze naleznete podrobnou výsledkovou listinu z MSJ v Montréalu. 

Zobrazeno: 316