Rozhovor s naší reprezentací

Vytvořeno: středa 26. duben 2023 10:42

Jsme velmi pyšní na naše juniorské reprezentanty Terezu Jelínkovou z našeho klubu SK Slavia Praha a Josefa Hugo Šorejse z USK klubu, kteří byli vybráni jako naši současní nejsúspěšnější skokani a  natočili  s naší reprezentační trenérkou Ivetou Jirkovou rozhovor do rádia ZET, aby popsali své začátky se skoky do vody a dosavadní úspěchy, kterých dosáhli. Také zde zmiňují své Olympijské ambice.

Od úspěchů skokanky do vody Mileny Duchkové na LOH v Mexiku 1968, ( olympijská vítězka z 10 m věže) a LOH v Mnichově 1972 (stříbrná olympijská medailistka) a úspěšné reprezentance ve skocích do vody Heidemarie Bártové roz. Grecké na LOH v Moskvě 1980 (13. místo) a LOH v Barceloně (4. místo), jsme bohužel ve skocích do vody neměli žádné úspěšné starty na Olympijských hrách a tak všichni doufáme, že se brzy tento smutný fakt změní a skoky do vody se opět dostanou do povědomí české veřejnosti.

Držíme Terezce a Josefovi palce, aby dosáhli svých nejvyšších cílů, které si za poctivou a dlouhodobou práci určitě zaslouží.

Níže naleznete odkaz na výše uvedený rozhovor.

 https://www.radiozet.cz/podcast/drive-jsem-se-bala-skakat-z-veze-dnes-je-mym-cilem-olympiada-rika-skokanka-do-vody-tereza-jelinkova

 

Zobrazeno: 316