Příspěvky za 2. pololetí leden - červen 2024

Vytvořeno: pondělí 8. leden 2024 17:56

Prosíme členy našeho klubu, kteří budou pokračovat v trénování skoků do vody, aby uhradili příspěvky za 2 pololetí, tj leden - červen 2024. V příloze naleznete přehlednou tabulku s výší příspěvků dle počtu tréninků týdně. Pro plynulý chod našeho klubu, prosíme o uhrazení příspěvků do konce tohoto měsíce tj ledna 2024.

Ti, kteří se rozhodli nadále nepokračovat v tréninku, prosíme o sdělení této informace svému trenérovi nebo hlavní trenérce Ivetě Jirkové.

Platby prosím uhraďte na účet, který je uvedený na našich webových stránkách tj bankovní spojení: 221 102 8002/5500. Pro jednodušší zařazení platby, uveďte prosím do poznámky pro příjemce jméno svého dítěte.

Předem děkujeme za rychlé vyřízení.

Zobrazeno: 383